-1.6 C
Pristina
15 Janar, 2021 - 16:05

Osman Musliu

- Advertisement -

Tri vdekje nga COVID-19 në Drenas, imami del me një apel për qytetarët

Imami i Drenasit, Osman Musliu, ka bërë me dije se vetëm sot janë regjistruar tri raste të vdekjeve në këtë komunë. Përmes një postimi në...

Hoxha nga Drenica: S’duhet të kthehen në Kosovë gratë dhe burrat e ISIS-it, se dreqi i ka çu atje

Imami nga Drenasi, Osman Musliu e ka quajtur të panevojshëm rikthimin e burrave dhe grave që ndodhen në kampet e Sirisë, përkatësisht ushtarët e...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -