5.8 C
Pristina
22 Janar, 2021 - 09:59

OBSH

- Advertisement -

OBSH: Nuk do të kthehemi në normalitetin e vjetër

Pandemia e koronavirusit ka trazuar jetët e miliarda personave. Shumë kanë qëndruar në shtëpi për muaj me radhë dhe të tjerë, kanë humbur punën...

Më në fund reagon OBSh: Përdorimi i dorezave është i dëmshëm

Më në fund OBSh mban qëndrim për përdorimin e dorezave e cila shprehet se nuk janë të rekomanduara. Kjo për disa arsye si infeksioni apo...

OBSH jep lajmin e keq për shtetet të cilat kanë rënie të rasteve me koronavirus

Organizata Botërore e Shëndetit ka paralajmëruar se shtetet që kanë shënuar rënie të infeksioneve me COVID-19, prapë mund të goditen nga një kulm i...

Vaksina kundër COVID-19, vjen lajmi i fundit nga OBSH

OBSH thotë se ka “të dhëna potencialisht pozitive” për ilaçet në trajtimin e COVID-19. Organizata Botërore e Shëndetit tha të martën se disa trajtime duket...

OBSH: Përgatituni për një valë të dytë ose të tretë të koronavirusit

Drejtori i OBSH-së në Evropë ka paralajmëruar që vendet duhet të përgatiten për një ‘valë të dytë ose të tretë’ të coronavirusit derisa të...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -