-6.3 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 05:05

Numrat

- Advertisement -

VV: NISMA nuk do të jetë pjesë e qeverisë, i kemi numrat

Gjatë ditës së djeshme në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR) ka përfunduar rinumërimi i 1407 vendvotimeve për të cilat mori vendim Paneli Zgjedhor...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -