-4 C
Pristina
20 Janar, 2021 - 10:10

Novavax

- Advertisement -

Novavax njofton se vaksina e re është e sigurt dhe po krijon antitrupa te të infektuarit me coronavirus

Një kompani e tjetër amerikane ka publikuar rezultatet e studimit që tregojnë se vaksina e saj kundër coronavirusit është e sigurt dhe krijon imunitet...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -