-2.8 C
Pristina
17 Janar, 2021 - 16:28

Nol Nushi

- Advertisement -

Pamje ekskluzive momenti kur Nol Nushi e gjuan me ujë Tomë Gashin në studio televizive

Mbrëmjen e 5 majit, në një nga studiot e Radio Televizionit të Kosovës, kishte ndodhur një situatë jo e zakonshme. Avokati Tomë Gashi dhe...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -