-2.8 C
Pristina
17 Janar, 2021 - 17:01

Njohjet

- Advertisement -

Politika e fëlliqur e Serbisë: Po e përdor Djokovicin për lobim kundër Kosovës

Serbia është duke e përdorur tenistin Novak Djokovic për të lobuar te shtet që ta tërheqin njohjen e pavarësisë së Kosovës. Edhe një herë vërtetohen...

Daçiq për bashkësinë ndërkombëtare: Ndalojeni fushatën e Kosovës dhe Shqipërisë për njohje

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq ka deklaruar se bashkësia ndërkombëtare duhet të vendosë presion më të madh mbi Prishtinën dhe Tiranën të tërhiqen...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -