0.1 C
Pristina
21 Janar, 2021 - 09:29

Munter

- Advertisement -

A është përfshirë Bill Clinton dhe a ka negociata sekrete Kosovë-Serbi? Flet ish-diplomati amerikan

Dialogu për normalizim të raporteve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë është bllokuar që nga nëntori i vitit të kaluar për shkak të vendimit të Qeverisë...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -