4 C
Pristina
24 Janar, 2021 - 07:52

Muhamed Kuka

- Advertisement -

La Amerikën për Kosovën: Kush është veterani i UÇK’së që nuk mungon në asnjë përvjetor dëshmori

Muhamed Kuka është një ish-ushtar i UÇK’së, dhe është fytyra më e njohur që nga mbarimi i luftës, tash e 21 vjet që asnjëherë...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -