22.7 C
Pristina
23 Shtator, 2020 - 13:56

Mozzik

- Advertisement -

Dikur e kishte notën 1 në muzikë, Mozzik tani falënderon arsimtarin e shkollës fillore që e kishte vlerësuar me këtë notë

Reperi i njohur shqiptar, Mozzik, po shijon suksesin e projektit të tij muzikor më të fundit në bashkëpunim me reperin Tayna. Kënga e tyre “Edhe...

Loredana tregoi arsyet e ndarjes, Mozzik reagon ashpër

Loredana dje për herë të parë foli për ndarjen nga reperi. Dje në një intervistë Loredana Zefi në versionin e saj rrëfeu arsyet e ndarjes...

Një tjetër skandal tradhtie në showbizz-in shqiptar, Mozzik rrëfen pabesinë e Loredanës…

Loredana tradhton Mozzikun pasi shfaqet në krahët e një mashkulli tjetër, ishte titulli që pasoi lajmin e pak javëve më parë se mes çiftit...
- Advertisement -

Must Read

10 përqindëshi – rreth 200 milionë euro pritet të tërhiqen nga Trusti

Kryesuesi i Bordit të Trustit, Ruzhdi Morina, ka thënë se me ndryshimin e ligjit për tërheqjen e 10-përqindëshit të kursimeve pensionale pritet që rreth...
- Advertisement -

Ky fshat humb lidhjen me internetin çdo mëngjes, në të njëjtën orë, prej 18 muajsh

Për 18 muaj, banorët e një fshati në Uells kanë qenë të rrethuar nga misteri pasi çdo mëngjes fshati humbte lidhjen me internetin. Tani...

‘Dëgjo këtu ti ped*rast mu*i’/ Deputetin e shajnë ‘live’ në komision, Rudina Hajdari ‘shtanget’ dhe kafshon buzën

“Dëgjo këtu ti pede*ast m*ti”. Kështu është sharë një nga deputetët e Kuvendit teksa ka qenë duke marrë pjesë në Komisionin për Integrimin Europian ditën...

Paralajmërohet kthimi në tryezë i idesë së shkëmbimit të territoreve

Ideja e shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë, nuk ka “vdekur”, por aktualisht është ndalur në BE dhe në Uashington. Kështu kanë vlerësuar analistët...