-1.7C
Pristina
27 Janar, 2021 - 10:26

Milot Rashica

- Advertisement -

A do të jetë Milot Rashica blerja e radhës e madhe nga Jurgen Klopp?

Emri i Milot Rashicës ditëve të fundit është lidhur me një kalim te Liverpooli Ylli nga Vushtrria po kalon një sezon të madh personal, ani...

Werder Bremen uron përvjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Werder Bremen e ka uruar Kosovën në përvjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Efekti i paraqitjes së Milot Rashicës, ka bërë që gjigantët e Bundesligës të...

Rritet vlera e Milot Rashicës, ja sa miliona euro kushton tani

Sipas portalit “Transfermarkt”, vlera e yllit kosovar është rritur në treg për 15 milionë euro, respektivisht për 75 për qind. Milot Rashica ishte njëri prej...

Rashica luan sot kundër Bayernit, dy kosovarë përballen mes vete në Angli

Përkundër që stinori vjeshtor në Ipko Superligën e Kosovës ka përfunduar dhe nuk do të ketë ndeshje për dy muajt vijues, tifozët mund t’i...

Rashica shembulli më tipik i një shqiptari: Në vend se t’i thotë numrat anglisht, ai i thotë shqip

Milot Rashica padyshim është ylli kryesor i Werder Bremenit dhe së fundi klubi ka realizuar një intervistë me vushtrriasin, i cili ka komentuar foto...

Nisin ofertat për ‘Raketën’ e Kosovës – 45 milionë euro ofron gjiganti evropian

Borusia Dortmundit ka gati 45 milionë euro për transferimin e Milot Rashicës Milot Rashica po shkëlqen me fanellën e ëerder Bremenit dhe shumë klube evropiane...

Milot Rashica nuk luan për Kosovën – Werder Bremenky ka një super lajm

Milot Rashica do t’i mungojë Përfasqësueses së Kosovës në dy ndeshjet e radhës në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian “Euro 2020”. “Dardanët” do të...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -