5.1 C
Pristina
25 Janar, 2021 - 05:37

Millosh Jovanoviq

- Advertisement -

Opozita në Serbi: Ka paralajmërime për njohjen e Kosovës

Kryetari i Partisë Demokratike të Serbisë (DSS) Millosh Jovanoviq tha sot se paralajmërimi i nxjerrjes së Ligjit të ri për Referendumin dhe nismën e...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -
error: Përmbajtja mbrohet !!