-4 C
Pristina
20 Janar, 2021 - 10:52

Mendim Rugova

- Advertisement -

Haradinaj e godet Kurtin për shkarkimin e drejtorit të doganave dhe Mendim Rugovën

Në mbledhjen e sotme të Qeverisë së Kosovës është vendosur që të shkarkohen të gjithë koordinatorët nacionalë. Po ashtu, është hapur konkurs p ër...

Vendimi i Qeverisë Kurti, shkarkohet edhe djali i ish-presidentit Rugova

Qeveria e Kosovës në mbledhjen e parë ka shfuqizuar disa vendime të ish-kryeministrit, Ramush Haradinaj. Kabineti qeverisë së drejtuar nga Albin Kurti, sot vendosi që...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -