-5.8 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 12:33

Mehmet Kraja

- Advertisement -

Kraja ia kthen një letër të ashpër Akademisë suedeze: Duke e mbrojtur Handken, ju e mbroni Millosheviqin dhe gjenocidin

Kryetari i Akademisë së Shkencave dhe të Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja iu ka shkruar edhe një herë komitetit të Nobelit, pasi që këta...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -