-5.8 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 12:19

Marina Vjollca

- Advertisement -

Me veshje të hapur dhe provokuese, Marina pozon me shumë stil pranë Getit në Dubai

Çifti Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kanë zgjedhur Dubain si destinacionin e tyre për pushime këtë fillim-vit. Bashkë me ta ndodhen edhe çifti tjetër, motra...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -