-5.8 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 21:17

Lule Mustafa

- Advertisement -

Fejohet këngëtarja Lule Mustafa, kjo është fotografia speciale

Këngëtarja e njohur Lule Mustafa mbrëmë në një ceremoni private mes familjarëve dhe miqëve të ngushtë, dashurinë e saj e ka kurorëzuar me fejesë. Në...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -