-0.7 C
Pristina
15 Janar, 2021 - 15:10

loto

- Advertisement -

I fitoi 1 milion euro dhe i humbi për një ditë, arsyeja është shokuese

Fituesi i lotarisë “1 Milion Euro”, i ka humbur ato pasi që nuk është paraqitur në datën e tërheqjes se tyre. Afati i kërkesës të...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -