22.7 C
Pristina
23 Shtator, 2020 - 14:41

Loredana Zefi

- Advertisement -

Loredana tregoi arsyet e ndarjes, Mozzik reagon ashpër

Loredana dje për herë të parë foli për ndarjen nga reperi. Dje në një intervistë Loredana Zefi në versionin e saj rrëfeu arsyet e ndarjes...

Loredana fotografohet në vaskë

Loredana postoi foto nga vaska. Loredana Zefi është një nga emrat më të përfolur të estradës, si për jetën profesionale ashtu edhe atë private. Reperja i...

Një tjetër skandal tradhtie në showbizz-in shqiptar, Mozzik rrëfen pabesinë e Loredanës…

Loredana tradhton Mozzikun pasi shfaqet në krahët e një mashkulli tjetër, ishte titulli që pasoi lajmin e pak javëve më parë se mes çiftit...
- Advertisement -

Must Read

Meteorologu grek jep alarmin: Të shtunën kulmi, çfarë e pret Shqipërinë

Shqipëria është përfshirë nga reshje dhe moti me vranësira thuajse në të gjithë territorin, ndërsa gjatë ditës së sotme u vunë re përmbytje sporadike...
- Advertisement -

Kush është John Jovanoviqi? Drejtori i zyrës që u hap me “aminin” e Trumpit, në Serbi!

Marrëveshja e 4 shtatorit në Shtëpinë e Bardhë ka nisur të sjellë frytet e para në Serbi. Dje edhe zyrtarisht është nënshkruar hapja e...

10 përqindëshi – rreth 200 milionë euro pritet të tërhiqen nga Trusti

Kryesuesi i Bordit të Trustit, Ruzhdi Morina, ka thënë se me ndryshimin e ligjit për tërheqjen e 10-përqindëshit të kursimeve pensionale pritet që rreth...

Ky fshat humb lidhjen me internetin çdo mëngjes, në të njëjtën orë, prej 18 muajsh

Për 18 muaj, banorët e një fshati në Uells kanë qenë të rrethuar nga misteri pasi çdo mëngjes fshati humbte lidhjen me internetin. Tani...