-4.6 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 18:02

Lahi Brahimaj

- Advertisement -

Gjenerali i UÇK-së i kundërpërgjigjet Marko Gjuriqit: E kemi fituar luftën njëherë

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe gjenerali i UÇK-së, Lahi Brahimaj, i është kundërpërgjigjur Marko Gjuriqit. Brahimaj në një postim në Facebook, ia përkujton Gjuriqit...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -