7.9C
Pristina
25 Janar, 2021 - 15:38

Kreshnik Spahiu

- Advertisement -

Një gabim trashanik i Albinit, i dhuroi çmimin “Nobel” Hashimit

Shkruan: Kreshnik Spahiu Shtëpia e Bardhë ka deklaruar zyrtarisht se është kundër çdo projekti për korigjimin e Kosovës dhe që brenda këtij viti do arrihet...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -
error: Përmbajtja mbrohet !!