7.4 C
Pristina
29 Tetor, 2020 - 05:16

Covid-19

- Advertisement -

197 raste të reja me covid-19, vijnë nga këto komuna

48 TË SHËRUAR DHE 197 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën...

159 raste të reja me covid-19, vijnë nga këto komuna

58 TË SHËRUAR DHE 159 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me metodën RT-PCR, janë testuar...

62 raste të reja me covid-19, vijnë nga këto komuna

85 TË SHËRUAR DHE 62 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën...

63 raste të reja me covid-19, vijnë nga këto komuna

126 TË SHËRUAR DHE 63 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe në laboratoret private me...

Del një pajisje e re për testimin e COVID-19 në kushte shtëpie

Kompania Silicon Valley ka marrë aprovimin të enjten nga qeveria amerikane për nxjerrjen në treg të një pajisjeje të re, të vogël sa dora,...

137 të shëruar dhe 57 raste me covid-19!, vijnë nga këto komuna

137 TË SHËRUAR DHE 57 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe në laboratoret private me...

Gati 700 teste, vetëm 57 raste të reja

Media ka siguruar rezultatet e ditës së sotme të Covidit-19 në 24 orët e fundit. Nga 678 testime të bëra, 57 raste të reja kanë...

Rriten numrat e Covid 19 në Slloveni, Mal të Zi e Kroaci, rajoni ndien frikën

Numrat me Covid 19 po rriten në shtetet e rajonit. Në 24 orët e fundit janë njoftuar statistika shqetësuese në shumicën e shteteve të...

76 raste të reja me covid-19, vijnë nga këto komuna

Njoftimi i plotë nga IKSHP165 TË SHËRUAR DHE 76 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe...

Shërohet nga Covidi-19, deputeti i LDK-së Fetah Rudi

“Pas 21 ditësh në përballje me Covidin-19, prej të cilave 16 në Klinikën Infektive në Prishtinë, sot jam liruar dhe jam shëruar nga Covid-19”....
- Advertisement -

Must Read

Polici pa maskë i shqipton një qytetari gjobë

Gjatë ditës gjobisin qindar qytetarë për mosmbajtje të maskave si masë për mbrojtje nga coronavirusi, por jo të gjithë policët i respektojnë vetë këto...
- Advertisement -

Engel: Milosevici nuk më la të futem në Kosovë më 1995, unë nuk e lashë atë të futet pas 1999

Ish-anëtari i Kongresit amerikan, përgjatë kohës sa Bill Clinton ishte president, Eliot Engel, ka rikujtuar kohën kur nuk u la të futet në Kosovë...

Konjufca zbulon sondazhin e fundit që ka bërë një parti: Do kemi diku 50 deputetë

Anëtari i Vetëvendosje, Glauk Konjufca ka deklaruar se në sondazhin e fundit partia që përfaqëson ai po prinë e para në Kosovë.Konjufca ka thënë...

Clark: Jemi krenar me ato që ka arritur populli i Kosovës

Clark: Jemi krenar me ato që ka arritur populli i Kosovës Ish-komandanti suprem i NATO-s, Wesley Clark, ka thënë se është krenar me atë...