3.1 C
Pristina
22 Janar, 2021 - 00:59

Klinë

- Advertisement -

13 qytetarët e testuar për koronavirus në Klinë, dolën negativ

Dje janë testuar 13 qytetarë nga Komuna e Klinës dhe të gjithë kanë dalë negativ me koronavirus. Lajmi u bë i ditur nga kryetari i...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -