-4.8 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 16:13

Kim Jong-un

- Advertisement -

Kim Jong Un del në skenë pas lajmeve se e motra ka marrë pushtetin

Kim Jong Un del në skenë pas lajmeve se e motra ka marrë pushtetin. Ai rishfaqet me një paralajmërim për autoritetet koreano-veriore, për t’u...

Misteri i rrugës që qon te vila e Kim Jong-Un, aty po ndodhin gjëra të çuditshme

Ndoshta mund t’i ketë bërë përshtypje dikujt pamjet e Kim Jong-Un duke prerë shiritin në një fabrikë, pas lajmeve të shumta se gjendja e...

Kjo është hera e fundit kur u pa Kim Jong Un i gjallë

Që kur lideri i Koresë së Veriut, Kim Jong-Un, prej ditësh nuk është shfaqur në opinion dhe nuk i është drejtuar kombit përmes paraqitjeve...

Koreja Veriore kërcënon Shtetet e Bashkuara: E kemi një dhuratë për ju

Koreja Veriore i ka kërcënuar në mënyrë të tërthortë Shtetet e Bashkuara në lidhje me afatin e caktuar për përparimin e bisedimeve bërthamore, duke...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -