-5.8 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 10:25

Kërkesë

- Advertisement -

Avokati i Familjes Dehari i kërkon Prokurorisë Speciale ta marrë rastin dhe të bëjë arrestime

Tomë Gashi, avokat i Familjes së Astrit Deharit, po kërkon të fillojnë hetimet dhe të zbardhet vdekja e ish-anëtarit të Lëvizjes Vetëvendosje, i cili...

“Baxha” i Memli Krasniqit ka një kërkesë për Albin Kurtin

Reperi i njohur, Lumi B, nuk ka mundur të rezistojë pa thënë diçka në situatën e fundit politike në vend. Në një shkrim të publikuar...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -