-6.3 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 04:43

Kejvina Kthella

- Advertisement -

U raportua se është në lidhje me djalin e Hashim Thaçit, Kejvina thyen heshtjen

Kejvina Kthella është një ndër modelet më të njohura shqiptare, e cila që në daljen e saj të parë ka qenë ne qendër të...

“Do vish me mua për 10.000 euro?”- Pazare për një natë me Kejvina Kthellën. Pas bisedave online me një mashkull, reagon ish-velina. Ja çfarë...

Kejvina Kthella ka sqaruar fotot e bisedave të saj ku bisedonte me një mashkull për të shkuar me të për 5000 euro natën. Por ish-velina...

Në polici për lidhjen me Rrajën! Kejvina shpërthen ndaj medias: Kafshë, plehra… do përgjigjeni

Ish-velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella ka reaguar për herë të parë pas përfshirjes së saj në probleme me policinë dhe marrjen në...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -