8 C
Pristina
22 Janar, 2021 - 13:49

Kamenica

- Advertisement -

Pamje fantastike: Lumi i qytetit të Kamenicës pas reshjeve të shiut

Reshjet e ditëve të fundit në Kosovë kanë zbutur thatësinë që e kishte përfshirë vendin tonë. Që nga e mërkura pothuajse çdo ditë në vendin...

Kush e mundi Ramush Haradinajn në Kamenicë dhe sa vota morri Shpend Ahmeti( Lista e plotë koalicionit AAK-PSD)

Koalicioni AAK-PSD në komunën e Kamenicës ka dalur e treta në zgjedhjet që u mbajtën të dielën. Komuna që udhëhiqet nga nënkryetari i PSD-së, Qëndron...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -