3.2 C
Pristina
21 Janar, 2021 - 20:58

Jeffrey Fischer

- Advertisement -

Marinsi amerikan për FSK-në: Ata i përkasin një klase botërore

Shumë ushtarë nga radhët e FSK’së dhe nga Policia e Kosovës qysh nga momentet e para të ditës së djeshme ishin nisur drejt Shqipërisë,...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -