-8.4 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 20:24

Inva Mula

- Advertisement -

U digjet vetura në rrugë, brenda ishin Hetem Ramadani, Inva Mula, Ermal Mamaqi, shpëtojnë mrekullisht

Sopranoja e njohur Inva Mula së bashku me bashkëshortin e saj mjekun popullor, Hetem Ramadanin dhe aktorin Ermal Mamaqin janë përfshirë në një aksident...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -