8 C
Pristina
22 Janar, 2021 - 14:42

Imer Mushkolaj

- Advertisement -

Mustafa i doli në krah Hotit, Mushkolaj publikon një foto interesante

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa gjatë ditës së djeshme ka thënë se thirrja e kryeministrit të Kosovës, Avdullah Hoti në mekanizma...

Mushkolaj: Punëtorët ende nuk i morën 170 eurot e famshme, për Avdullahun thoshin se është ekonomist i zoti

Analisti politik Imer Mushkolaj, ka komentuar gjendjen ekonomike në sektorin publik dhe privat. Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se në sektorin publik...

A do pinte kafe së pari me Albin Kurtin apo Hashim Thaçin? Ja si përgjigjet analisti Imer Mushkolaj

Në emisionin ‘Naten‘ të Famir Spahiu, kësaj radhe i ftuar ishte analisti Imer Mushkolaj. Për dallim nga herët e kaluara që ka qenë i ftuar...

Dy fytyrat e LDK’së

Imer Mushkolaj Vjosa Osmani dhe Agim Veliu janë kthyer në dy fytyrat e LDK’së. E para përfaqëson votën e elektoratit më 6 tetor, i dyti...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -