-4.8 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 16:57

Hekurudha

- Advertisement -

Takimi misterioz për linjën hekurudhore Kosovë – Serbi

Në këtë takim është biseduar për rivendosjen e linjës hekurudhore midis Prishtinës dhe Beogradit, takim ky i cili zgjati pothuajse tri orë Dje në Berlin...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -