7.9 C
Pristina
25 Janar, 2021 - 14:41

Grabar Kitarovic

- Advertisement -

Ish presidentja kroate tregon gishtin e mesëm: Ka shkuar ajo kohë kur gruaja ulej në një qoshe

Ish presidentja kroate Grabar Kitarovic ka reaguar ndaj deklaratave të fundit të Miroslav Skora dhe Nina Raspudic mbi abortet e grave të dhunuara, shkruajnë...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -
error: Përmbajtja mbrohet !!