2.9 C
Pristina
21 Janar, 2021 - 22:10

Gazmend Muhaxheri

- Advertisement -

Video/ Peja në karantinë, Gazi në muzikë live, feston me meze e raki

Të premten pasdite, Ministria e Shëndetësisë njoftoi se 18 komuna të vendit kanë hyrë në zonën e kuqe apo rajone që konsiderohen me rrezik...

Gazmend Muhaxheri kërcënohet nga dy persona

Kreu i Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri, është kërcënuar, përmes Facebook-ut, nga dy persona, dy ditë më parë. Nga dy profile të ndryshme, përmes mesazheve...

Muhaxheri: Në ditët në vijim vendosim për tre deputetët që s’e votuan Qeverinë Hoti

Mospajtimet e nënkryetares së LDK-së, Vjosa Osmani me krerët partiakë, ka bërë që të shqyrtohet përjashtimi i saj nga partia. Se ka zëra brenda...

Muhaxheri: Qeveria Hoti e ka ‘momën’ e fortë shumë, më të fortë se Presidenti Thaçi

Nënkryetari i LDK-së dhe kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri ka thënë se Qeveria Hoti do të jetë e suksesshme edhe për shkak të “kumbarës”...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -