-3.1C
Pristina
27 Janar, 2021 - 19:45

Gani Qarri

- Advertisement -

Sovraniteti i shtetit të Kosovës i mbrojtur nga ushtarët e NATO-s, i rrezikuar nga Hashim Thaçi

“Thirrja publike e Nicholas Burns, si njëri ndër ish diplomatët më të lart amerikan në një situatë kaq kritike për vendin tonë, flet shumë...

I vjen ‘goditja’ e rëndë: Ky është turpi i Fatmir Limajt në Kuvendin e Kosovës

“Sidomos Limaj me fjalimin e tij të çuditshëm në foltoren e Kuvendit të Kosovës, sikur e ftonte dhe donte ti thoshte publikisht Albin Kurtit,...

Alarmi i Kurtit, vjen paralajmërimi i rëndë për Hashim Thaçin

“Ai jo vetëm se duhet të jap dorëheqje menjëherë pas formimit të qeverisë së re,por edhe të ballafaqohet urgjentisht me drejtësinë, përndryshe për ish...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -