-5.8 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 10:58

Gani Koci

- Advertisement -

Biseda +18: Vazhdon përplasja Kelmendi-Koci, publikohen mesazhet

“Urime Kosovë për çlirimin nga gjarpri”. Ky koment i bërë në facebook ka ish udhëheqësi i LPK-së, Ibrahim Kelmendi ka nxitur reagimin e anëtarit...

Gani Koci i PDK’së: Çfarë ndodhë nëse Fitore Pacollit i themi “kudra e Albinit”?

Gani Koci, anëtari i PDK’së ka lëshuar një deklaratë me gjuhë jo të përshtatshme ndaj deputetes së Vetëvendosjes, Fitore Pacolli. Koci duke komentuar fyerjen e...

Reagon Haki Abazi pas thirrjes për “betonim” që i bëri Gani Koci

Anëtari i PDK-së, dhe ish-zëvendësministri i Zhvillimit Ekonomik në Qeverinë e Kosovës, Gani Koci përmes një postimi në Facebook, ka linçuar Haki Abazi, Vjosa...

Gani Koci reagon për heqjen e fotografisë së Thacit, zbulon lidhjen familare me Osmanin

Gani Koci i PDK-së, i ka reaguar kryeparlamentares Vjosa Osmani pasi që ajo e ka larguar nga zyra fotografinë e presidentit Hashim Thaçi. Koci derisa...

Gani Koci i PDK-së e quan bukësimite Vjosa Osmanin

Ish- zëvendësministri i PDK-së Gani Koci, përmes një postimi në Facebook ka përdorur gjuhë fyese kundrejt Vjosa Osmanit, të cilën e quan “bukësimite”. Osmani e...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -