-4 C
Pristina
20 Janar, 2021 - 11:57

Gani Dreshaj

- Advertisement -

Gani Dreshaj me kërkesë për Albin Kurtin: Na heq akcizën

Politikani dhe biznesmeni i njohur kosovar, ka kërkuar nga Qeveria Kurti që të heqë akcizën e pordhuesve të pijeve joalkoolike. Dreshaj e ka bërë këtë...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -