5.6 C
Pristina
23 Janar, 2021 - 22:23

Fushata

- Advertisement -

Kadri Veseli nis “Turin e Dëgjimit 2”: A po shkon vendi drejt zgjedhjeve të reja parlamentare?!

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli edhe pse në kohë pandemie, tash e disa ditë ka nisur takime të ndryshme qoftë me...

Gratë e Haradinajve morën vëmendjen në tubimin e AAK-PSD në Prishtinë

Në tubimin e djeshme në Prishtinë të AAK’së ishin prezente edhe gratë e Ramush dhe Daut Haradinajt, të cilat morën jo pak vëmendje. Anita dhe...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -