4 C
Pristina
24 Janar, 2021 - 07:11

Florian Marku

- Advertisement -

Këtu mund ta shkoni ndeshjen e Florian Markut, shqitari del në ring me plis

Boksieri shqiptar Florian Marku është parë duke dalë në ring sonte me plis derisa do të përballet me Jamie Stewart Kjo meç i paraprinë meçit...

Marku optimist: Mirëmëngjesi të gjithëve, sot është dita ime!

Meçi që pritet të merr vëmendjen e gjithë shqiptarëve përveç, Joshua -Pulev do të jetë edhe ai ndërmjet Florent Markut dhe Stewart. Kjo përballje pritet...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -