-0.7 C
Pristina
15 Janar, 2021 - 15:13

Finlanda

- Advertisement -

Kosova në hartën e Serbisë, MPJ finlandeze i reagon gazetës më të madhe në Finlandë

Politikani finlandez, Kai Sauer, i cili është edhe nën-sekretar shteti për çështje të punëve të jashtme dhe politikave të Sigurisë në kuadër të Ministrisë...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -