5 C
Pristina
22 Janar, 2021 - 21:04

Fadil Kajtazi

- Advertisement -

Kajtazi: Nëse Specialja fakton ndonjë kr im ndaj shqiptarëve, fajtorin duhet kërkuar te Rexhep Qosja

Njohësi i çështjeve të sigurisë, Fadil Kajtazi, ka thënë se nëse Dhomat e Specializuara faktojnë ndonjë kr im të motivuar politikisht ndaj shqiptarëve, fajtorin...

Gjuha e pahijshme nga burri i deputetes së LDK-së, e quan “magaricë” Vjosa Osmanin

Një gjuhë aspak të hijshme ka përdorur Fadil Kajtazi, njohësi i çështjeve të sigurisë dhe bashkëshorti i Kryetares së Forumit të Gruas së LDK-së...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -