-6.5 C
Pristina
20 Janar, 2021 - 02:34

Exit Poll

- Advertisement -

RTK: Lëvizja Vetëvendosje, fituese e zgjedhjeve

Sipas Exit Poll-it të realizuar nga Klan Kosova, që paraqet një projeksion dhe jo rezultate zyrtare, partitë politike në vend, në këto zgjedhje, janë...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -