7.9 C
Pristina
25 Janar, 2021 - 14:36

Era

- Advertisement -

Paralajmërohen erëra të fuqishme në Kosovë, shpejtësia mund të arrijë deri në 110 km/h

Erëra jashtëzakonisht të fuqishme priten gjatë ditës së sotme në Kosovës. Për këtë ka njoftuar faqja që merret me parashikimin e motit “Moti në Gjilan”. Sipas...

Erërat “rrëzojnë” murin kufitar të Donald Trumpit midis SHBA-së dhe Meksikës

Një pjesë e murit kufitar shumë të përfolur nga presidenti amerikan, Donald Trump, midis Shteteve të Bashkuara dhe Meksikës është rrëzuar nga era e...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -
error: Përmbajtja mbrohet !!