-3.1C
Pristina
27 Janar, 2021 - 20:01

Enver Hoxhaj

- Advertisement -

Paralajmërohet koalicioni LVV-PDK

Njohësi i çështjeve të politikës, Arton Demhasaj thotë se në rast të fitimit të një numri të madh të deputetëve nga Vetëvendosje, atëherë mund...

Vjen reagimi i PDK’së pas dorëheqjes së figurës së njohur

Kryetari në detyrë i PDK’së, Enver Hoxhaj, ka pranuar dorëheqjen e Naim Fetahur nga posti i kryetarit të degës së kësaj partie në Podujevë. Hoxhaj...

Hoxhaj i kundërpërgjigjet Haradinajt: PDK nuk prodhon president që e përçan dhe izolon Kosovën

Kryetari në detyrë i PDK’së, Enver Hoxhaj, pas pretendimeve të Ramush Haradinajt nga AAK për të marrë me çdo kusht postin e presidentin, ka...

Analiza e Enver Hoxhajt: Kurti s’ka fuqi shpirtërore për ta formuar Qeverinë

Anëtari i kryesisë së Partia Demokratike e Kosovës (PDK), njëherësh zëvendëskryeministër në detyrë, Enver Hoxhaj, në një intervistë për Ekonomia Online ka konfirmuar se...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -