0.1 C
Pristina
21 Janar, 2021 - 08:52

Enver Hoxha

- Advertisement -

Kaq e vogël por shumë e talentuar! Shikoni çfarë është e aftë të bëjë stërmbesa e Enver Hoxhës

Rezarta Shkurta prej vitesh është larguar nga muzika. Tashmë ajo i është dedikuar pasionit të saj për fotografinë. Shkurta është mjaft aktive në rrjetet sociale...

Dokumenti i CIA-s: Të dashurat sekrete të Enver Hoxhës

Më 2 nëntor 1962, diku në një kamp refugjatësh në Greqi, CIA, shërbimi sekret më i fuqishëm i Botës, ka kërkuar dhe administruar një...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -