-5.5 C
Pristina
17 Janar, 2021 - 22:58

Driton Tali

- Advertisement -

Ashpërsohet situata në mes Driton Talit dhe Blerim Latifit: Unë isha në luftë me Thaçin, ja pse iknin deputetët e PDK-së nga unë

Ish-deputeti i Kosovës, Driton Tali tani këshilltar i kryeministrit në detyrë Albin Kurtit ka reaguar përsëri ndaj Blerim Latifit. Tali përmes një postimi në Facebook,...

Blerim Latifi reagon pas padisë së Talit: Driton Tali-Kali po mendon se me tremb me padinë e tij

Filozofi Blerim Latifi ka reaguar pasi që këshilltari i kryeministrit në detyrë, Driton Tali ka njoftuar se ka dorëzuar padi për shpifje pas një...

Vazhdon përplasja: Tali thotë se do ta padisë Latifin për shpifje

Driton Tali, këshilltar i Kryeministrit në detyrë, Albin Kurti, i është kundërpërgjigjur profesorit të filozofisë, Blerim Latifit të cilin e quan “filozof i Hashimit”,...

Naim Rrustemi i reagon Blerim Latifit: Pse po rren Blerim

Blerim Latifi, i cili u përmend pak më parë në një postim nga profesori dhe filozofi Blerim Latifi i ka reaguar këtij të fundit. Rrustemi...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -