5 C
Pristina
22 Janar, 2021 - 19:23

Driton Selmanaj

- Advertisement -

“Isa Mustafa duhet të kërkojë falje për servirjen në politikë të një naivi si Driton Selmanaj”

Profesori universitar Vigan Qorrolli ka thënë se kryetari i LDK’së Isa Mustafa duhet t’i kërkojë falje kosovarëve për siç thotë ai servirjen në politikë...

Vehbi Kajtazi: Po të isha kryeministër, Driton Selmanajn e kisha përzënë nga Qeveria

Gazetari Vehbi Kajtazi ka reaguar pas deklaratës së zv.kryeministrit Driton Selmanaj ndaj deputetes së LVV-së, Driton Selmanaj. Kajtazi e ka quajtur të turpshme deklaratën e...

Selmanaj: Prishja e koalicionit me VV-në, veprimi më i mirë i LDK-së në 30 vitet e fundit

Zëvendëskryeministri i Republikës së Kosovës, Driton Selmanaj i ftuar në eminison Pressing në T7 diskutoi për gjendjen aktuale politike, takimin e 2 shtatorit si...

Pas Hotit, edhe zëvendëskryeministri infektohet me Coronavirus

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Driton Selmanaj ka njoftuar se është infektuar me Coronavirus, shkruan Kosova ime. Selmanaj në testin që e ka bërë dje, ka treguar...

Takimi Selmanaj-Gjuriq në Bruksel: Serbia thotë se s’do të flasin për njohje

Delegacioni serb do të udhëtojë sot në Bruksel, ku do të zhvillojnë bisedime me përfaqësuesit e BE-së dhe institucioneve të Kosovës, në dy ditët...

Selmanaj përqesh Kurtin: S’ka me neve “Vjen Elezi, shkon Lumezi”

Zëvendëskryeministri i ri i Kosovës, Driton Selmanaj, ka folur për programin e Qeverisë Hoti për sistemin e drejtësisë në Kosovë. Selmanaj ka thënë se ka...

Nis edhe një përplasje ndërmjet Driton Selmanajt dhe Vjosa Osmanit

Kryetari i komisionit për Legjislacion, Driton Selmanaj pas mbledhjes së këtij komisioni ka thënë se ata nuk trajtojnë çështjen që kanë përfunduar në gjykatë. Selmanaj...

Përplasja e ashpër Osmani – Selmajan: Kryetarja e Kuvendit trim mbi trima

Biznesmeni shqiptar, pronari i fabrikës Meka, Burim Piraj kryetaren e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani e quan ‘trim mbi trima’. Duke e komentuar përplasjen verbale...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -