-4 C
Pristina
20 Janar, 2021 - 10:53

Deputeti

- Advertisement -

Ish- deputeti i Kuvendit të Kosovës me disa kredi: Jetoj me qira dhe nuk kam pasuri të paluajtshme!

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Ilir Deda ka deklaruar pasurinë e tij për Agjencionin Kundër Korrupsionit. Deda nuk ka të deklaruar asgjë tek pasuria e...

Deputeti i Vetëvendosjes: Qeveria do të bëhet më 3 shkurt

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Artan Abrashi, është shprehur i bindur se në seancën e 3 shkurtit do të votohet Qeveria Kurti. Sipas Abrashit,...

Deputeti suedez kërkon që qytetarëve të Kosovës t’u hiqen vizat, ai dorëzon edhe dokumentin e kësaj kërkese

Deputeti i Parlamentit të Suedisë, Magnus Jacobsson, ka dorëzuar sot kërkesën për interpelancë për çështjen e liberalizimit të vizave. Jacobsson ka kërkuar që qytetarëve të...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -