-4.2 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 12:39

Deklarata

- Advertisement -

Edhe LDK jep detajet e takimit: Ja çfarë po kërkon ambasadori amerikan

Lidhja Demokratike e Kosovës përmes një komunikate lëshuar për media kanë dhënë detaje për vizitën që sot e bëri në selinë qendrore të kësaj...

Kjo deklaratë e Albin Kurtit po bën bujë në Mal të Zi

Deklarimi i kryeministrit në ardhje të Kosovës, Albin Kurtit, se ai nuk i identifikon qytetarët e Malit të Zi me Jugosllavinë dhe me Serbinë,...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -