3.1 C
Pristina
22 Janar, 2021 - 01:46

Dardan Grapci

- Advertisement -

E zbulon analisti i njohur: Albin Kurti do ta ndaloj nënshkrimin e marrëveshjes Thaçi -Vuçiq për ndarje të Kosovës

“Kosova nuk do të kalon aq lehtë pa protesta, por kësaj radhe protestat do të mundë të jenë edhe më të dhunshme, të ashpra,...

Eksperti i ekonomisë këshillon Qeverinë e Kosovës: Kështu duhet të veprohet për ta ndalë ikjen e qytetarëve jashtë shtetit

“Për mua është shqetësues dhe alarmues raporti krahasimtar i cili tregon se në vitin 2012, numri i popullsisë rezidente në Kosovë, sipas të dhënave...

Investimet milionëshe amerikane, eksperti i ekonomisë ka një porosi për Kurtin

"Situata duhet të tejkalohet, të normalizohet sepse duhet të përmendet e kujtohet fakti që Richard Grenell ka thënë se me heqjen e taksës, Kosova...

Paralajmërohet një skenar i rëndë për Kosovën: Ja prapaskena e ‘pazarit’

“Nëse vazhdohet kështu deri në fund të dhjetorit, atëherë mund të them që edhe qytetaret s’kanë faj pse po tentojnë dita ditës të ikin...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -