1.9 C
Pristina
21 Janar, 2021 - 12:09

Daniele Rugani

- Advertisement -

Ylli I futbollit Juventin Daniele Rugani dhe bashkëshortja e tij shtatzanë rezultojnë positiv me CV19

Futbollisti juventin Daniele Rugani dhe bashkëshortja e tij Michela Persico (prezantuese televizive). Janë të frikësuar nga prekja e tyre me Coronavirus më së shumti për...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -