-0.7 C
Pristina
15 Janar, 2021 - 15:14

Cvetko Veljkoviq

- Advertisement -

Kurti emëron Cvetko Veljkoviq në vend të Nenad Rashiq

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti ka bërë sot një emërim të ri në kuadër të kabinetit. Kurti emëroi Cvetko Veljkoviq, Këshilltar Politik në detyrë dhe...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -