7.9 C
Pristina
25 Janar, 2021 - 14:01

Christian Schwarz-Schilling

- Advertisement -

Schwarz-Schilling: Konflikti i ri i hapur Kosovë-Serbi, me pasoja fatale për këtë shtet të Evropës

Jo-ja e BE-së ndez konflikte në Ballkanin Perëndimor. Negociatat e dështuara nën mbikqyrjen e BE mes Serbisë dhe Kosovës të mund të çojnë në një...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -
error: Përmbajtja mbrohet !!